Proiect de Hotarare pentru aprobarea impozitelor si taxelor locale pentru anul 2019

În conformitate cu prevederile Legii nr. 52/2003 privind transparenta decizională în adminstraţia publică , se supune consultării publice

PROIECTUL DE HOTARARE AL CONSILIULUI LOCAL ORAS BREZOI PRIVIND STABILIREA IMPOZITELOR SI TAXELOR LOCALE PENTRU ANUL 2019

Documentul poate fi consultat la sediul UAT Oras Brezoi din strada Lotrului nr. 2 - Compartiment Impozite si Taxe Locale sau pe site-ul propriu al instituţiei, la adresa www.primariabrezoi.ro, sectiunea  ANUNTURI transparentă decizională.

Propunerile, sugestiile şi opiniile cu valoare de recomandare, se pot depune în scris la sediul Primăriei Orasului Brezoi, prin poştă la adresa, Str. Lotrului nr. 2: Brezoi: Valcea: 245500 sau prin intermediul poştei electronice la adresa primaria_oras_Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea., până la data de 22 11 2018.

Prezentul anunt sa afisat la sediul UAT Oras Brezoi astazi 22/10/2018