• primaria-vara

Situatia certificatelor de urbanism emise in luna martie 2024

Situatia autorizatiilor de construire emise in luna martie 2024

Comunicat de presă

U.A.T. ORAS BREZOI anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul "Capacitati de producere energie din surse regenerabile de energie pentru consum  propriu in orasul Brezoi, judetul Valcea", propus a fi realizat in orasul Brezoi, sat Valea lui Stan, jud. Valcea.

Citeste

LUCRĂRI PENTRU PREVENIRE ȘI CORECTARE AVARII - SĂPTĂMÂNA 08.04 - 14.04.2024 – VÂLCEA

Distribuţie Oltenia execută lucrări programate în reţelele electrice pentru creşterea gradului de siguranţă şi continuitate în alimentarea cu energie electrică a consumatorilor, precum şi a îmbunătăţirii parametrilor de calitate ai energiei electrice distribuite.

Distribuţie Oltenia anunţă întreruperea furnizării energiei electrice la consumatorii casnici şi agenţii economici, astfel: