• biserica
  • centru
  • primaria
  • biserica

ANUNŢ - rezultatul probei scrise pentru ocuparea postului de şofer.

ANUNŢ

cu privire la rezultatul probei scrise al concursului din data de 18 octombrie 2017 pentru ocuparea postului contractual vacant de şofer, treapta profesională I din cadrul Compartimentului Transport.

Citeste

Rezultatul selecţiei dosarelor candidaţilor pentru ocuparea postului de şofer

ANUNŢ

cu privire la rezultatul selecţiei dosarelor candidaţilor înscrişi la concursul din data de 18 octombrie 2017 pentru ocuparea postului vacant contractual de şofer din cadrul Compartimentului Transport.

• Cârstea Gheorghe Teofil - ADMIS

Candidaţii nemulţumiţi pot face contestaţie în termen de cel mult o zi lucrătoare de la data afişării rezultatului selecţiei dosarelor de înscriere, la sediul primăriei.

Afişat astăzi 11 octombrie 2017, ora 14.00, la sediul Primăriei oraşului Brezoi.

Citeste

Salariile de bază pentru funcţiile publice si personal contractual din aparatul de specialitate al Primarului şi din subordinea Consiliului Local

Lista funcţiilor conform art.33 din Legea nr.153/2017

Salariile de bază pentru funcţiile publice din aparatul de specialitate al Primarului şi din serviciile publice din subordinea Consiliului Local precum si

Salariile de bază, aferente gradaţiei 0, pentru personalul contractual din aparatul de specialitate al Primarului şi din serviciile publice din subordinea Consiliului Local

pot fi citite in atasamentul acestui articol

Concurs Recrutare Sofer

ANUNT

Primăria oraşului Brezoi, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată a postului contractual de execuţie vacant, de şofer, treapta profesională I din cadrul Compartimentului Transport.

Citeste

Rezultatul final la concursul organizat pentru ocuparea postului contractual vacant de funcţionar din cadrul Serviciului Buget, Contabilitate, Financiar, Investiţii, Venituri, Taxe

ANUNŢ

cu privire la rezultatul final la concursul organizat pentru ocuparea postului contractual vacant de funcţionar din cadrul Serviciului Buget, Contabilitate, Financiar, Investiţii, Venituri, Taxe.

Nr.crt.Numele şi prenumelePunctajul Probei
Scrise
Punctajul Probei
Interviului
Punctajul FinalRezultatul Final
1 MANTA GEORGETA NICOLETA 82 puncte 93,67 puncte 87.84 Puncte ADMIS
2 VILCU ADRIANA LUMINITA 72 puncte 90 puncte 81 puncte RESPINS
3 VADUVA MIHAELA GINA 70.5 puncte ABSENT RESPINS RESPINS
4 PRUNDEREL ELENA 38 puncte RESPINS RESPINS RESPINS
5 OANCEA CAMELIA 15.5 puncte RESPINS RESPINS RESPINS

Afişat astăzi 09 august 2017, ora 16.00, la sediul Primăriei oraşului Brezoi.