• Acasă
  • Primaria
  • Anunturi Angajari

Concurs de recrutare pentru ocuparea functiei de referent din cadrul Compartimentului Autoritate Tutelara, Asistenta Sociala si Asistenta Medicala

Primaria Oraşului Brezoi, judetul Valcea, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea functiei publice de executie de referent, clasa III, grad profesional superior din cadrul Compartimentului Autoritate Tutelară, Asistenţa Sociala si Asistenta Medicala in data de 27.06.2017, ora 10.00 proba scrisă şi in 29.06.2017 oro 12.00 interviul.

Dosarele de inscriere la concurs se pot depune in termen de 20 zile de la data publicarii anuntului in Monitorul Oficial al Romaniei Partea a III-a, la sediul Primariei Oras Brezoi, respectiv in perioada 25.05.2017 - 13.06.2017 ora 16.00.

Dcocumentele cu informatii suplimentare si bibliografia pentru concurs sunt atasate acestui anunt.

Attachments:
Download this file (Anunt concurs referent Asistenta Sociala.pdf)Anunt concurs referent Asistenta Sociala[Anunt concurs referent Asistenta Sociala]