Rezultatul selecţiei dosarelor candidaţilor înscrişi la concursul de recrutare din data de 11 iulie 2017

ANUNŢ

cu privire la rezultatul selecţiei dosarelor candidaţilor înscrişi la concursul de recrutare din data de 11 iulie 2017 pentru ocuparea a două funcţii publice vacante din cadrul Serviciului Buget, Contabilitate, Financiar, Investiţii, Venituri, Taxe Pentru funcţia publică de execu~ie vacantă de inspector, clasa I, grad profesional superior din cadrul Serviciului Buget, Contabilitate, Financiar, Investiţii, Venituri, Taxe:

1. COPĂCEANU ELENA LUMINITA - ADMIS -
  2. DANEŞ ELVIRA MARIA - ADMIS -
  3. VĂDUVA MIHAELA GINA - ADMIS -

Pentru funcţia publică de execuţie vacantă rle consilier, clasa 1, grad profesional asistent din cadrul Serviciului Buget, Contabilitate, Financiar, Investiţii, Venituri, Taxe:

1. ACHIM ELENA ROXANA - ADMIS -

Candidaţii nemulţumiţi pot face contestaţie în termen de cel mult 24 de ore de la data afişării rezultatului selecţiei dosarelor de înscriere, la sediul primăriei.
Afişat astăzi 04 iulie 2017, ora 14.00 , la sediul Primăriei oraşului Brezoi.

Attachments:
Download this file (Anunt rezultate selectie dosare concurs ocupare functii mpublice 11 iulie 2017.pdf)Anunt rezultate selectie dosare concurs ocupare functii mpublice 11 iulie 2017[ANUNŢ cu privire la rezultatul selecţiei dosarelor candidaţilor înscrişi la concursul de recrutare din data de 11 iulie 2017 pentru ocuparea a două funcţii publice vacante din cadrul Serviciului Buget, Contabilitate, Financiar, Investiţii, Venituri, Taxe]