Rezultatul probei interviului la concursul de recrutare din data de 11 iulie 2017

ANUNŢ

cu privire la rezultatul probei interviului la concursul de recrutare din data de 11 iulie 2017 pentru ocuparea a două funcţii publice vacante din cadrul Serviciului Buget,Contabilitate, Financiar, Investiţii, Venituri, Taxe

Pentru funcţia publică de execuţie vacantă de inspector, clasa I, grad profesional superior din cadrul Serviciului Buget, Contabilitate, Financiar, Investiţii, Venituri, Taxe:

1. COPACEANU ELENA LUMINITA - 93 puncte - ADMIS
  2. DANEŞ ELVIRA MARIA - 88,33 puncte - ADMIS
  3. VĂDUVA MIHAELA GINA - 92 puncte - ADMIS

Pentru funcţia publică de execuţie vacantă de consilier, clasa I, grad profesionalasistent din cadrul Serviciului Buget, Contabilitate, Financiar, Investiţii, Venituri, Taxe:

ACHIM ELENA ROXANA - 88 puncte - ADMIS

Candidaţii nemulţumiţi pot face contestaţie în termen de cel mult 24 de ore de ladata afişării rezultatului la proba interviului, la sediul primăriei.

Afişat astăzi 17 iulie 2017, ora 16°0, la sediul Primăriei oraşului Brezoi.

Attachments:
Download this file (Anunt rezultate interviu.pdf)Anunt rezultate interviu[Rezultatul probei interviului la concursul de recrutare din data de Il iulie 2017]