• Acasă
  • Primaria
  • Anunturi Angajari

Concurs de recrutare pentru ocuparea funcţiei publice de consilier din cadrul Compartimentului Protecţia Mediului şi Spaţii Verzi

PRIMĂRIA ORAŞULUI BREZOI

Cu sediul în oraşul Brezoi, str.Lotrului, nr.2, judeţul Vâlcea, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea funcţiei publice de execuţie vacante de consilier, clasa I, grad profesional superior din cadrul Compartimentului Protecţia Mediului şi Spaţii Verzi din cadrul aparatului de specialitate al Primarului oraşului Brezoi astfel :

Data şi locul desfăşurării concursului:

• proba scrisă în data de 06.11.2018, ora 10.00, la sediul instituţiei;
  • proba Interviului se va anunţa odata cu afisarea rezultatelor la proba scrisă.

Dosarele de înscriere se pot depune la sediul instituţiei, în perioada 05.10.2018 - 24.10.2018, inclusiv.

Relaţii suplimentare la secretarul comisiei de concurs, doamna Efrim Maria, inspector, clasa I, grad profesional superior în cadrul Compartimentului Resurse Umane: telefon/fax 0250778240 şi adresă email Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..