Concurs de recutare pentru ocuparea funcţiei publice de execuţie de inspector, clasa 1, grad profesional debutant

PRIMĂRIA ORAŞULUI BREZOI

cu sediul în oraşul Brezoi, str.Lotrului, nr.2, judeţul Vâlcea organizează concurs de recrutare pentru ocuparea funcţiei publice de execuţie vacante de inspector, clasa 1, grad profesional debutant din cadrul Compartimentului protecţie civilă din cadrul aparatului de specialitate al Primarului oraşului Brezoi astfel :

Data şi locul desfăşurării concursului :

• proba scrisă în data de 14.01.2020, ora 10.00, la sediul instituţiei ;
  • proba interviului se va anunţa odată cu afişarea rezultatelor la proba
    scrisă.

Dosarele de înscriere se pot depune Ia sediul instituţiei, în perioada 10.12.2019- 30.12.2019, inclusiv.

Relaţii suplimentare la secretarul comisiei de concurs, doamna Efrim Maria, inspector, clasa I, grad profesional superior în cadrul Compartimentului Resurse Umane: telefon/fax 0250778240 şi e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..

Atașamente: